ورود یا عضویت
سبدخرید 0

هیچ محصولی وجود ندارد

محصولات
مدل جدید ویوو با پردازنده اسنپدرگون 865 و نمایشگر 144هرتزی با قیمت زیر 400 دلاری

مدل جدید ویوو با پردازنده اسنپدرگون 865 و نمایشگر 144هرتزی با قیمت زیر 400 دلاری

شرکت چینی ویوو چند سالی است که با بی نظیر بودن نوآوری های خود، الهام شرکت های دیگر شده و کمک شایانی به پیشرفت صنعت موبایل کرده است

، امروزه با بالا رفتن قیمت های برترین موبایل های دنیا ، دیگر مصرف کنندگان به موبایل خود راضی شده و از خرید موبایل های بالای هزار یورویی اجتناب میکنند. شرکت ویوو که طیف وسیعی از کاربران از جمله جوانان را  همیشه مخاطب خود قرار میدهد ، همیشه سعی کرده برترین سخت افزار دنیا را با حداقل ترین قیمت ممکن بازار به دست کاربران برساند که در این مورد با سری IQOO تا حدی زیادی موفق شده بود.

امروزه شایعاتی مبتنی بر این است که ویوو میخواهد مدل جدید سری گیمینگ خود را با نام IQOO Neo3 معرفی کند و این مدل با مشخصات ذکر شده ، توان خراب کردن بازار پرچمدارها دارد زیرا قیمت 400 دلاری توان خرید هرکسی هست!!

حتما با شنیدن اسنپدراگون 865 و قیمت مقرون به صرفه همراه با نمایشگر نرخ فریم تازه سازی سه رقمی ، به یاد سری جدید redmi k30 افتادید که فکر کردید میتواند رقیب سرسختی برای ویوو باشد که سخت در استباه هستید، زیرا در این زمینه با این مشخصات در حال حاضر فقط یک مدل ساخته شده است که قیمت آن هم دوبرابر IQOO Neo3 میباشد و ویوو دومین مدل بازار خواهد بود که قیمت خیلی پایینی دارد.

خبرها حاکی از آن است که ویوو تصمیم گرفته برای جلوگیری از مصرف باتری زیاد و به فشار نیافتادن پردازنده موبایل ، قابلیت هایی به موبایل جدید اضافه کرده است که میتواند فقط مکان لمس شده را به سرعت 144 هرتزی برساند و بعدا به سرعت 60 هرتزی برگرداند تا مصرف باتری به شدت کاهش یافته و آن در از سایر مدل ها که با وجود نمایشگر هایی با نرخ فریم تازه سازی 90 یا 120 هرتزی باتری زیادی مصرف میکنند، نمونه ی ممتازی خواهد بود. امتیاز کسب شده توسط IQOO Neo3 به صورت زیر میباشد:

درسته این امتیاز ، بالاترین امتیاز کسب شده نمیباشد ولی برای یک موبایلی که قیمتی مابین 390 الی 425 یورویی دارد ، بازم جای تقدیر دارد که با این قیمت ، این پردازنده ، این نمایشگر ، و این حافظه بندی واقعا توانایی خراب کردن بازار پرچمدارهارا خواهد داشت.

البته در حال حاضر اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد و باید منتظر معرفی IQOO Neo3 در هفته آتی باشیم.

نظرتان را بنویسید


*
*
*